Що вважається повнокадровою камерою?
Пояснення повнокадрових датчиків і датчиків кадрування. Повнокадрова камера має датчик розміром 35-мм плівкової камери (24 мм x 36 мм).
Основна відмінність між повнокадровими датчиками та датчиками кадрування полягає просто у фізичному розмірі датчика. Повнокадрові сенсори мають розміри 35 мм x 24 мм у той час як датчики культури менші за цей і можуть відрізнятися за розмірами.
Повнокадровий сенсор є найпростіше визначити його розміром – 36 мм на 24 мм – і характерний вигляд, який це робить можливим. Порівняно з датчиком Super 35 мм, повнокадровий датчик має вдвічі більшу площу поверхні, забезпечуючи ширший кут огляду та меншу глибину різкості.
Датчики DSLR постачаються в повнокадровому режимі або кадруванні. В обох є переваги та недоліки. Зазвичай повнокадрові камери кращі, але вони дорожчі. Вони мають більший фізичний датчик і можуть «бачити» більше, ніж датчик культури.
У 35-міліметровій плівковій камері використовується кадр розміром 36×24 мм. Схема плівки 35 мм: Якщо цифрова камера відповідає такому розміру кадру, вона вважається повнокадровою. Якщо сенсор менший за 36×24 мм, це обрізана рамка.
Однак повнокадрові камери також мають деякі недоліки, наприклад висока вартість, вага і розмір завдяки більшим і дорожчим датчикам, корпусам і лінзам. Вони також мають менший радіус дії, ніж камери з кроп-сенсором, що може бути недоліком для дикої природи, спорту та макрозйомки.