Що являла собою Східна Німеччина до 1990 року?
Німецька Демократична Республіка (НДР), нім. Deutsche Demokratische Republik (DDR), часто відома англійською як Східна Німеччина, існувала з 1949 по 1990 рік.. Він охоплював територію сучасних німецьких земель Мекленбург-Передня Померанія, Бранденбург, Берлін (за винятком Західного Берліна), Саксонія, Саксонія-Ангальт і Тюрингія.
До возз'єднання Німеччина була поділена між Bundesrepublik Deutschland (Федеративна Республіка Німеччина; широко відома як Західна Німеччина) і Deutsche Demokratische Republik (NDR; Німецька Демократична Республіка; широко відома як Східна Німеччина).
Совєти тоді наглядали за створенням Німецька Демократична Республіка (НДР, широко відома як Східна Німеччина) вийшли із зони окупації 7 жовтня 1949 року.
У НДР домінували Соціалістична єдина партія Німеччини (СЄПН), комуністична партія, перш ніж демократизуватися та лібералізуватися в 1989 році в результаті тиску на комуністичні уряди, спричиненого революціями 1989 року. Це проклало шлях для возз’єднання Східної Німеччини із Заходом.
опис. ФРН і НДР базувалися на дуже різних ідеологіях. Тоді як ФРН була орієнтована на західний ідеал конституційної та соціальної держави, НДР мала соціалістичну систему, засновану на моделі Радянського Союзу.
Об’єднання Берліна створило правові, політичні та технічні виклики для міського середовища. Політичний поділ і фізичне відокремлення міста протягом більш ніж 30 років привели до того, що Схід і Захід розвинули свої власні відмінні міські форми, з багато з цих відмінностей помітні й досі.