Що змушує паперовий планер літати прямо?

Невеликі асиметрії в тому, як ви його згортаєте, можуть спричинити відхилення вліво або вправо. Якщо ви кидаєте під кутом до вітру, це також може спричинити ваш паперовий літачок

паперовий літачок

Липень 2023) Паперовий літачок (також відомий як паперовий літачок або паперовий дротик американською англійською або паперовий літачок британською англійською) іграшковий літальний апарат, як правило, планер, виготовлений із одного складеного аркуша паперу чи картону.

https://en.wikipedia.org › wiki › Паперовий літак

обертатися. Регулюючи кермо, елерони і ліфти

ліфти

Ліфти є поверхні управління польотом, як правило, в задній частині літака, які контролюють кут нахилу літака, а отже, кут атаки та підйомну силу крила. Рулони висоти зазвичай шарнірно з'єднані з оперенням або горизонтальним стабілізатором.

https://en.wikipedia.org › wiki › Ліфт_(аеронавтика)

Ви можете змусити свій паперовий літачок летіти прямо.

Це підйомна сила, гравітація, тяга та опір. Підйомна сила протидіє силі тяжіння, а опір протидіє тязі. Коли всі чотири сили знаходяться в рівновазі, прямолінійний політ витримується. Планери з двигуном отримують тягу від двигуна.

Зігніть задній кінець пікіруючих площин вгору. Стійкі паперові літачки літають далі і швидше. Паперові літаки зазвичай виграють від додавання так званого ліфта. Візьміть задню частину літака, яка на стандартному літаку у формі дротика є кінцями крил, і пальцем трохи зігніть їх угору.

Є дві умови, необхідні для створення паперового літачка, який добре літає. Він повинен добре ковзати і мати добру стійкість. Найважливішою частиною планера є основне крило. Він повинен підтримувати літак під час польоту.

Тяга та підйомна сила Після цього паперові літачки справді планери, перетворення висоти в рух вперед. Підйомна сила виникає, коли повітря під крилом літака штовхається вгору сильніше, ніж повітря над ним тисне вниз. Саме ця різниця тиску дозволяє літаку літати.

Рекреаційні види

  • Планер.
  • Дельтаплани.
  • Параплани.
  • Порівняння планерів, дельтапланів і парапланів.