У чому полягає принцип екотехнології?

Екотехнологія – прикладна наука, яка прагне задовольнити людські потреби, спричиняючи мінімальні екологічні порушення, використовуючи та маніпулюючи природними силами для посилення їх благотворного впливу.

База екологічної грамотності базується на як знання навколишнього середовища необхідні для прийняття обґрунтованих рішень. Новіші рамки екологічної грамотності також наголошують на екологічному мисленні, когнітивному мисленні та, зокрема, на науковому дослідженні.

Екологічні концепції — це загальні уявлення (або факти) про екосистеми та управління екосистемами. Екологічні принципи є основні припущення (або переконання) про екосистеми та те, як вони функціонують, які базуються на екологічних концепціях.

Концепція екоефективності була введена Всесвітньою діловою радою зі сталого розвитку (WBCSD) на початку 1990-х років. В його основі лежить концепція використання меншої кількості ресурсів для створення більшої кількості товарів і послуг і зниження рівня відходів і забруднення навколишнього середовища.

Ключові принципи філософії навколишнього середовища включають внутрішню цінність природи, сталість, збереження біорізноманіття, екологічну рівновагу, справедливість між поколіннями та уявлення про те, що люди несуть моральну відповідальність перед навколишнім середовищем.

Навчання елементарній грамотності має наголошувати на основних аспектах читання та письма, в тому числі фонологічна обізнаність (складовою якої є фонематична обізнаність), декодування та аналіз слів, словниковий запас, вільне мовлення та розуміння.