У чому полягає суперечність із позитивною психологією?

Критики, крім того, стверджують, що позитивна психологія має заплутаний погляд на людську природу, прийнявши «віру в те, що люди більше хороші, ніж погані», що «може бути корисливою ілюзією чи ідеологічним упередженням, яке затьмарює або повністю блокує наше бачення половина людської природи» (Шелдон, 2011, с.

1. Надмірне спрощення та надмірний акцент на позитиві. Однією з головних критик позитивної психології є її уявне спрощення складних людських переживань. Критики стверджують, що позитивна психологія часто не помічає нюансів і тонкощів негативних емоцій, викликів і негараздів.

Існують занепокоєння з приводу надмірного або неправильного використання методів позитивної психології, таких як тиск, щоб підтримувати позитивний світогляд, що призводить до заперечення або уникнення тривожних емоцій. Цей підхід, як і будь-яка інша психологічна теорія, може бути не універсальним.

Три стовпи: Позитивна психологія має три основні проблеми: позитивний досвід, позитивні індивідуальні риси та позитивні інституції. Розуміння позитивних емоцій передбачає вивчення задоволеності минулим, щастя в сьогоденні та надії на майбутнє.

Остаточна відповідь: Позитивну психологію критикують нехтування людськими слабкостями і не розглядаючи складності психічних захворювань, зосереджуючись головним чином на сильних сторонах і позитивних емоційних переживаннях. Це може призвести до неповного розуміння людського досвіду.

Критики стверджують, що Позитивна психологія цілеспрямовано позиціонувала основну психологію як таку, що має «негативне упередження» і, таким чином, створила поверхневий позитивний і негативний розрив у дисципліні. (Шелдон, 2011).