У чому різниця між меридіанами Інь і Ян?
12 головних меридіанів Наприклад, Шлунок (Ян) утворює пару з Селезінкою (Інь). Простіше кажучи, Органи Інь тверді, і їх основна функція полягає в тому, щоб зберігати наші енергії та рідини, тоді як органи Ян є порожнистими, і їх основна функція полягає в перетворенні та передачі енергії та рідин..
Інь чорний. Ян білий. Оскільки Інь чорний, він символізує тінь або темряву, речі, які тихіші, осторонь, місяць і всі речі з темною енергією. З іншого боку, білий Ян використовується для символізації тепла, позитивної енергії, активного руху та сонця.
Внутрішні органи поділяються на інь і ян. Порожнисті порожні органи (фу) — це ян, товстий кишечник, сечовий міхур, жовчний міхур, шлунок і тонка кишка, тоді як повні органи (занг) — це інь, наприклад серце, печінка, селезінка, легені та нирки. Разом вони відомі як Цзанфу.
Задня частина тіла, включаючи шию, плечі, спину та зовнішні частини рук і ніг, є ян. Передня частина тіла, включаючи обличчя, груди, живіт і внутрішні частини ніг і рук є інь. Верхня частина спини — це ян, а нижня — інь. Грудна клітка — ян, а живіт — інь.
Більшість методів лікування акушерських і гінекологічних проблем передбачає використання точок, розташованих на меридіан селезінки.
Інь асоціюється з такими якостями, як сприйнятливість, темрява та тиша, тоді як Ян уособлює активність, світло та динамічність. Взаємозалежність цих сил утворює безперервний цикл, де одна перетворюється на іншу. Суть Інь Ян полягає в рівновазі, а не у викоріненні однієї сили на користь іншої.