У чому різниця між Xen KVM і гіпервізором VMware?
Їх відрізняє те, що KVM — це модуль віртуалізації в ядрі Linux, який працює подібно до гіпервізора. У той же час Xen є гіпервізором типу 1, який дозволяє одночасно запускати кілька операційних систем на одному апаратному забезпеченні комп’ютера.
KVM швидший за VMware тому що йому не потрібно перекладати гостьову операційну систему на рідні інструкції хоста. Хоча VMware є більш гнучким, ніж KVM, оскільки він може запускати більше ніж одну операційну систему на віртуальній машині.
Керувати віртуалізацією на основі Xen зазвичай легше, тому вона підходить для команд із обмеженим досвідом віртуалізації. На відміну від цього, широкий набір функцій VMware передбачає крутішу криву навчання, що вимагає більш просунутих ІТ-навичок.
Віртуальна машина — це програма, яка діє як незалежний комп’ютер в іншому фізичному комп’ютері. Він ділиться ресурсами, такими як цикли ЦП, пропускна здатність мережі та пам’ять, із фізичною машиною. KVM — це компонент операційної системи Linux, який забезпечує власну підтримку віртуальних машин у Linux.
З мінусів:
- Xen має відносно великий слід і покладається на Linux у dom0.
- Xen покладається на рішення сторонніх виробників для драйверів апаратних пристроїв, зберігання, резервного копіювання та відновлення, а також відмовостійкості.
- Xen загрузає в роботі з будь-чим, що має високу швидкість вводу-виводу, або з чим-небудь, що забирає ресурси та виснажує інші віртуальні машини.