У чому сенс польоту осла?
Індійські іммігранти називають популярний маршрут до Сполученого Королівства «ослиними рейсами». Термін заснований на значенні пенджабської ідіоми стрибати з місця на місце. У ньому описується звичайна хитрість, якою користуються потенційні іммігранти, коли вони звертаються за туристичною візою до країни Шенгенської зони Європейського Союзу.
Політ віслюка (панджабі його називають «дункі») техніка нелегальної імміграції, яка використовується для несанкціонованого в’їзду в такі країни, як Сполучені Штати, Канада, Велика Британія та Австралія.
Конспект. «Ослячий» маршрут, довга та кругова подорож, призначена для ухилення від прикордонного контролю, є поширеним методом, яким користуються ці мігранти. Ризики та виклики цієї подорожі є значними, але потенційні винагороди, такі як підвищення заробітної плати та покращення умов життя, для багатьох переважують небезпеки. Reuters.
Віслючий маршрут насправді ризикований шлях імміграції за якими переслідують лакхи індійців, незважаючи на небезпеку досягнення таких країн, як Сполучені Штати, Європа чи Велика Британія. Термін «дункі» насправді є регіональною вимовою «ослиного маршруту».
«Дункі є нелегальна поїздка, яку багато людей здійснюють, щоб виїхати зі своєї країни через кордони по всьому світу. Це називається «Подорож осла». Перша зупинка: Латинська Америка. Перший крок у найпопулярнішому ослиному маршруті з Індії — дістатися до латиноамериканської країни.
Осел послизнувся на пухкій землі й упав разом із господарем аж на дно яру. Селяни, вбачаючи в аварії помсту святого, писали: «Сен-Квіні покарав його, осел полетів». Від того місто отримало девіз: Гонфарон, край, де літають осли!