Як називається гельський м'яч?
Футбол або
м'яч (ірландською: liathróid peile) — сферичний шкіряний м'яч, який використовується в гельському футболі, жіночому гельському футболі та футболі за міжнародними правилами.
Сліотар (або сліотар) це тверда суцільна сфера, трохи більша за тенісний м’яч, що складається з пробкового сердечника, покритого двома зшитими шматками шкіри. Іноді його називають «шайбою» або «кидальним м’ячем», він нагадує американський бейсбольний м’яч із більш вираженою строчкою.
Гельський футбол (ірландською: Peil Ghaelach; коротка назва Peil), широко відомий як просто гельський, GAA або футбол, є ірландським командним видом спорту. Форма футболу, у яку грають дві команди по 15 гравців на прямокутному трав’яному полі.
М'яч, який використовується в гельському футболі, круглий, трохи менший за футбольний. М'яч можна нести в руці на відстань у чотири кроки і можна бити ногою або «передати рукою», ударним рухом рукою або кулаком.
метання Перша письмова згадка про метання датується 1272 роком до нашої ери. Це гра з ключкою та м’ячем, у яку грають команди з 15 гравців на прямокутному газоні з Н-подібними воротами на кожному кінці.');})();(function(){window.jsl.dh('W3LsZsvFGtCnhbIP69DVyAQ__43', '
Футбольний або гельський м'яч (ірландською: liathróid peile) є сферичний шкіряний футбольний м'яч, що використовується в гельському футболі та жіночому гельському футболі та футболі за міжнародними правилами.