Як називається марокканський базар?

Марокко базари (ринки) барвисті, хаотичні та неймовірно екзотичні, з ароматом спецій і випічки хліба, змішаного з різкими запахами багатовікових шкіряних заводів, у той час як осли ревуть і купці кричать кількома півдюжинами мов.

Марракеш — яскраве місто, гамірне, гамірне, барвисте та яскраве. Він наповнений ринками, відомими як базари, і можна буквально днями блукати та досліджувати ринки. Вони наповнені їжею, напоями, ювелірними виробами, сріблом, золотом, килимами, шкірою, предметами мистецтва, одягом, сувенірами та всім іншим.

Базар є загальний термін для «ринку», це означає, що відвідувачі повинні підготуватися до чого завгодно: від одного кіоску до невеликого затіненого міста, якщо вони були спрямовані туди.

Базари встановлювалися на караван-сараях — місцях, куди прибував і залишався караван або каравани для відпочинку та підкріплення. Оскільки це може бути нечасто, ринки часто поширювалися за межі купівлі та продажу товарів і включали великі фестивалі, що включають різноманітні культурні та соціальні заходи.

Це більше, ніж ринок, сук загальний пункт збору міста і села; сусіди зустрічаються там і розповідають останні плітки, їх тримають в курсі і обговорюють новини своєї країни і світу; вони ходять робити покупки, а також показувати, спілкуватися та спостерігати.

Сук або ринок (також пишеться soq, souk, esouk, suk, sooq, souq або suq) — ринок під відкритим небом або комерційний квартал в арабському або берберському місті. Ринок або базар — це вільний ринок, де продавці можуть називати поточну ринкову ціну на свої продукти. Термін часто використовується для позначення ринку в будь-якому арабському чи мусульманському місті.