Як називається пакет, коли не можна какати?
Колостома – це хірургічна процедура, яка змінює траєкторію харчових відходів через ваш кишечник. Коли з медичних причин потрібно обійти частину товстої кишки, хірурги роблять новий отвір у вашій черевній стінці, щоб кал вийшов. З колостомою ви какаєте в a колостомний мішок.
Колостома буде відводити кал із товстої кишки в цей мішок або пакет для колостоми. Ймовірно, ваш кал буде більш рідким, ніж до операції. Консистенція калу також залежатиме від того, який тип колостоми у вас є та скільки вашої товстої кишки ще активне.
Колостомні мішки та обладнання Частота їх заміни залежить від типу мішка, який ви використовуєте. Закриті сумки потрібно міняти від 1 до 3 разів на день. Є також дренажні мішки, які потрібно міняти кожні 2-3 дні. Вони можуть підійти людям, які мають особливо рідкий кал.
Натомість мішечок, який називається a колостомний мішок, проходить через стому, щоб зібрати кал, коли він виходить. Незалежно від того, чи знадобиться він вам лише на короткий час, чи це постійна зміна, до колостомного мішка може знадобитися деякий час. Але більшість людей пристосовуються і незабаром повертаються до звичного життя.
Коли потрібна колостома. Може знадобитися колостома якщо ви не можете випорожнитися через задній прохід. Це може бути результатом хвороби, травми або проблеми з травною системою.
Будь-яка їжа, яку ви їли і яка могла спричинити діарею (забіги) або сильне дихання (пукання) перед операцією, матиме той самий ефект тепер, коли у вас є стомний мішок. Ваш мішок для стоми може наповнитися пуканням, але він повинен знайти вихід через фільтри в мішку.