Як називалася індоєвропейська мова?

The індоєвропейський

індоєвропейський

Протоіндоєвропейський (PIE) є реконструйований спільний предок індоєвропейської мовної сім'ї. Немає прямих записів протоіндоєвропейської мови; його запропоновані особливості були отримані шляхом лінгвістичної реконструкції з документованих індоєвропейських мов.

https://en.wikipedia.org › Праіндоєвропейська_мова

мови мають велику кількість розгалужень: анатолійська, індоіранська, грецька, італійська, кельтська, германська, вірменська, тохарська, балто-слов'янська та албанська. Ця гілка мов переважала в азіатській частині Туреччини та деяких районах північної Сирії. Найвідомішою з цих мов є хетська.5 травня 2014 р

хетський (бл. 1700–1200 рр. до н. е.). Це найдавніша з усіх індоєвропейських мов, яка дуже відрізняється від інших через раннє відділення анатолійських мов від решти. Вона має деякі дуже архаїчні риси, які лише фрагментарно зустрічаються в інших мовах, якщо взагалі зустрічаються.

§4. Індоєвропейська сім'я мов

1. Еллінський:давньогрецька; новогрецька
2. Курсив:латинь; Романські мови: італійська, іспанська, французька, португальська, румунська, провансальська та ін.
3. Германська:Англійська, німецька, голландська, фламандська, шведська, датська, норвезька, ісландська
4. Кельтська:ірландська, гельська, менська; валлійська, корнська, бретонська

Англійська мова належить до індоєвропейської сім’ї мов і тому є такою споріднені з більшістю інших мов, якими розмовляють у Європі та Західній Азії від Ісландії до Індії. Батьківською мовою, яка називається протоіндоєвропейською, близько 5000 років тому розмовляли кочівники, які, як вважають, кочували південно-східноєвропейськими рівнинами.

Хетська мова. Більшість текстів написана мовою хетський, найдавніша засвідчена індоєвропейська мова та домінуюча мова на цьому місці.');})();(function(){window.jsl.dh('EovsZs34I5qKkdUP0abvuA0__45','

Історики та лінгвісти в основному погоджуються з цим шумерський, аккадський і єгипетський є найдавнішими мовами з чіткою писемністю. Усі три вимерли, тобто вони більше не використовуються та не мають живих нащадків, які могли б перенести мову наступному поколінню.