Як покарати дитину за погану поведінку?

Батьки повинні серйозно говорити і говорити це, не кричачи на дитину. Словесна образа завдає не меншої шкоди, ніж фізичне покарання. Слідкуйте за наслідками з любов’ю та довірою та переконайтеся, що дитина знає, що виправлення спрямоване проти поведінки, а не проти особи. Остерігайтеся приниження дитини.

Ось кілька порад щодо дисциплінування дітей дошкільного віку, які не слухають:

  1. Встановіть зоровий контакт. Встаньте на їхній рівень і подивіться їм в очі. …
  2. Ніколи не питайте більше ніж двічі. …
  3. Обирайте свої битви. …
  4. Знайте тригери вашої дитини. …
  5. Практикуйте профілактику. …
  6. Будьте послідовними. …
  7. Не розчулюйся. …
  8. Послухай і повтори.

6 прикладів позитивного покарання на практиці

  • Кричати на дитину за погану поведінку.
  • Змушувати їх виконувати неприємне завдання, коли вони погано поводяться.
  • Додавання обов’язків і обов’язків, коли він не дотримується правил.
  • Доручення студентам, які забули здати завдання, додаткової роботи.

Зосередьтеся на тому, що ваша дитина повинна робити, а не на тому, чого не слід робити. Хваліть хорошу поведінку, а не карайте за погану. Нагороди – це добре, але не тоді, коли вони стають для дитини важливішими за хорошу поведінку. Встановіть правила, встановіть чіткі межі та дотримуйтеся їх, якщо правила порушуються.

Найкращі наслідки ті, з яких дитина чомусь навчиться. Якщо ваш син зневажливо ставиться до своєї сестри, це буде хорошим наслідком скажіть йому, що він не може користуватися телефоном, доки він не напише їй листа з вибаченнями. У листі він повинен сказати їй, що він зробить інакше, коли наступного разу з нею буде конфліктувати.

Гіперактивність або постійний рух поза звичайними іграми. Часті, незрозумілі істерики. Незвичайні страхи або занепокоєння. Вам важко брати участь у заняттях, які є нормальними для віку вашої дитини.