Як разом називали Німеччину та Австро-Угорщину?
Австро-німецький союз, (1879) пакт між Австро-Угорщиною та Німецькою імперією, в якому обидві держави обіцяли одна одній підтримку у разі нападу з боку Росії та нейтралітет у разі агресії з боку будь-якої іншої держави.
, Редакція енциклопедії. "
".
Центральні держави До 1910 року більшість великих держав Європи належали до того чи іншого з цих великих ворогуючих союзів: Центральні держави, головними членами якого були Німеччина та Австро-Угорщина, а також союзники, що складалися з Франції, Росії та Великої Британії.');})();(function(){window.jsl.dh('Zn3tZqfHBKbIptQPxpKuyA0__39','
Назва та термінологія Офіційна назва королівства була німецькою: Österreichisch-Ungarische Monarchie та угорською: Osztrák–Magyar Monarchia (англ.: Austro-Hungarian Monarchy), хоча в міжнародних відносинах використовувалася Австро-Угорщина (нім.: Österreich-Ungarn; угор.: Ausztria-Magyarország).
Союзники описали воєнний союз Німеччини, Австро-Угорщини, Болгарії та Османської імперії як «Центральні держави'. Назва стосувалася географічного розташування двох початкових членів альянсу, Німеччини та Австро-Угорщини, у Центральній Європі.
Увімкнено 11–13 березня 1938 р, нацистська Німеччина анексувала сусідню країну Австрію (Österreich). Ця подія відома як аншлюс.«Аншлюс» — німецьке слово, що означає «з’єднання» або «приєднання».
Австрія була німецькомовним центром Священної Римської імперії (до 1806 р.), Австрійської імперії (до 1867 р.) і Австро-Угорська імперія (до 1918 року). Відносини між Сполученими Штатами та Австрійською імперією (а згодом і Австро-Угорською імперією) були дружніми.