Як ще називають периллу?

У Сполучених Штатах, де рослина стала бур'яном, рослина відома під багатьма назвами, наприклад перилла м'ята

перилла м'ята

Трава відома в Китаї як zǐsū (紫蘇 «фіолетова перила»), що походить від японської назви shiso (紫蘇/シソ) і в’єтнамської назви tía tô.

https://en.wikipedia.org › wiki › Шисо

, рослина біфштекс, пурпурна перила, китайський базилік, дикий базилік, синець, кожух Джозефа, дикий колеус і гримуча змія.

рослина біфштексу Perilla frutescens, загальна назва завод біфштексів, є прямостоячим, кущистим однорічником, який походить від Гімалаїв до Південно-Східної Азії. Він пов’язаний з колеусом і базиліком.');})();(function(){window.jsl.dh('wGfrZvyhFsDw0PEPkJ3uqQM__41','

Shiso, також відомий як perilla, є лист сімейства м'ятних. Японці часто їдять периллу, нарізану тонкими смужками, в салатах, м'ясних і рибних стравах. Смажену курку загорнули в листя перилли та полили соусом з червоного перцю.

Трава відома в Китаї як zǐsū (紫蘇 «фіолетова перила»), що походить від японської назви shiso (紫蘇/シソ) і в’єтнамської назви tía tô. Китайською мовою його також називають huíhuísū (回回蘇 «мусульманська перила»).

Яскравий, гострий і яскравий, шисо і перилла – це два різновиди одного виду азіатських трав, які використовувалися в північноазіатській кухні протягом сотень років завдяки їх свіжому смаку та природним антибактеріальним властивостям.

Perilla frutescens має три відомі різновиди.

  • frutescens (вар. frutescens) – називається перилла корейська або deulkkae.
  • frutescens var. crispa – також називається shiso або tía tô.
  • frutescens var. hirtella – також називається лимонна перилла.