Як швидко світлодіодний строб?
Загальна швидкість стробоскопа менше 100 Гц або 100 стробів на секунду (SPS). Перевагою світлодіода є надзвичайно швидка швидкість стробування. Світлодіоди можуть стробувати на високих частотах – сотні Гц і навіть тисячі Гц або SPS. Світлодіодні ліхтарі машинного зору можуть блимати зі швидкістю до 5000 SPS.
Більшість стробоскопів, що продаються для населення, випускаються на заводі приблизно 10–12 Гц (10–12 спалахів на секунду) у їхніх внутрішніх осциляторах, хоча стробоскопи, що запускаються зовні, часто блимають якомога частіше.
У результаті світлодіодна лампочка може мерехтіти між увімкненим і вимкненим станами 100-120 разів на секунду. Малюнок 1: графік, що показує форму хвилі змінного струму, яка повторюється 50-60 разів на секунду. Навіть простий випрямлений сигнал змінного струму призведе до мерехтіння світлодіода 100-120 разів на секунду.
Світлодіоди прямого випромінювання зазвичай мають час увімкнення однозначні наносекундидовше для більших світлодіодів. Час вимкнення для них становить десятки наносекунд, трохи повільніше, ніж увімкнення. ІЧ-світлодіоди зазвичай показують найшвидший час переходу.
У міру того, як світлодіодна технологія розвивалася та ставала більш досконалою, старі форми стробоскопів були замінені на ефективні світлодіоди, але, по суті, вони працюють однаково та створюють дуже схожі світлові ефекти. Однією з відмінностей є те, що завдяки використанню світлодіодів тепер є більша точність і контроль над вихідним світлом.
Загальна частота стробів менше 100 Гц або 100 стробів на секунду (SPS). Перевагою світлодіода є надзвичайно швидка швидкість стробування. Світлодіоди можуть стробувати на високих частотах – сотні Гц і навіть тисячі Гц або SPS. Світлодіодні ліхтарі машинного зору можуть блимати зі швидкістю до і вище 5000 SPS.