Як ви годуєте диких равликів?

Усім равликам потрібні вологі умови для життя, інакше їхні м’які тіла можуть висохнути. харчування: Свіжонарізані фрукти та овочі, такі як огірок, морква, салат і солодка картопля. Замінюйте їжу кожні два дні або раніше, якщо вона з'їдена вся. Їжу можна помістити в невелике плоске блюдо або прямо на субстрат.

Ви хочете, щоб усе було вологим, але не мокрим. Ми щодня збризкуємо наші за допомогою пляшки з дрібним розпилювачем. Равлики воліють вологу і будуть найбільш активними, якщо підтримувати для них ідеальне середовище. Регулярно видаляйте всі відходи та недоїдену їжу та робіть ретельне прибирання один або два рази на місяць.

Равлики та слимаки еволюціонували, щоб їсти майже все; вони травоїдні, м'ясоїдні, всеїдні та детритоїдні (їдять гнилі відходи рослин та інших тварин). Існують спеціалізовані та загальні види, які харчуються хробаків, рослинності, рослинності, що гниє, відходів тваринництва, грибів та інших равликів.

Мешкаючи в зелених насадженнях, вони харчуються свіже листя, стебла та кора, а також види культур, такі як гриби, ягоди та салат. Коли справа доходить до пошуку їжі, наземні равлики не вибагливі, і найчастіше молоді равлики харчуються найбільше. Водні равлики також харчуються рослинами.

Таємничі равлики є травоїдними тваринами, тобто вони харчуються рослинами. Вони люблять їсти водорості, овочі, а іноді навіть корм для риб! Добре давати їм різноманітну їжу, щоб вони залишалися щасливими. Ви можете годувати своїх равликів такими овочами, як салат, шпинат і цукіні.

Людей, особливо дітей, слід застерігати, щоб вони не торкалися равликів і слимаків, і якщо вони це роблять, ретельно вимити руки після цього. Також може бути проведений контроль над остаточними та проміжними хазяїнами, а також керування проміжними та паратенічними хазяїнами для зменшення ймовірності випадкового проковтування.