Яка частота доплерівської навігації?
Міжнародно дозволений діапазон частот від 13,25 до 13,4 ГГц було виділено для бортової доплерівської навігаційної РЛС. Центральна частота діапазону 13,325 ГГц відповідає довжині хвилі 2,25 см.
Доплерівська частота відноситься до зсув частоти вхідних електромагнітних хвиль, викликаний рухом випромінювача та приймача. Він спостерігається, коли джерело випромінює хвилі з певною частотою, і обчислюється на основі швидкості джерела та спостерігача, а також швидкості хвилі.
Допплерівський зсув частоти. f 2 = f C ( 1 + V C ) де С – швидкість світла в метрах за секунду. Подібним чином частота сигналу, отриманого приймачем 1, буде нижчою за вихідну частоту переданого сигналу (fC, у Гц): f 2 = f C ( 1 – V C )
Знаючи кути променя, три чи більше частоти променя Доплера комбінуються для генерації компонентів швидкості літака. Передача DVS виконується на центральній частоті 13,325 ГГц у міжнародно дозволеному діапазоні Ku від 13,25 до 13,4 ГГц.
Доплерівський радар використовує частоти радіохвиль в діапазоні від 1 МГц до 300 ГГц. Конкретна частота, яку використовує доплерівський радар, залежить від застосування та вимог до системи.
Якщо ви купуєте акушерський допплер, наскільки важливим є раннє виявлення для вашої практики? Це допоможе під час вибору зонда. Датчики з частотою 2 МГц призначені для загального використання і зазвичай визначають частоту серцевих скорочень плода (FHR) приблизно на 10 тижні; тоді як датчики 3 МГц є більш вдосконаленими, пропонуючи раннє виявлення FHR приблизно через 8 тижнів.