Яка формула для об’єднання та перетину в математиці?
n(A ∪ B) = n(A) + n(B) – n(A ∩ B) Простіше кажучи, кількість елементів в об’єднанні множин A і B дорівнює сумі кардинальних чисел множин A і B мінус кількість їх перетину.
Щоб знайти перетин двох або більше множин, ви шукайте елементи, які містяться у всіх наборах. Щоб знайти об’єднання двох або більше множин, ви об’єднуєте всі елементи з кожної множини разом, видаляючи всі дублікати.
Об’єднання двох множин A і B є множиною всіх тих елементів, які знаходяться або в A, або в B, тоді як перетин двох множин A і B є множиною всіх спільних елементів. Ми можемо визначити формули як для об’єднання, так і для перетину заданих множин на основі потужності множин, як наведено нижче.
Функція об’єднання двох множин містить усі елементи або об’єкти, присутні у двох множинах або будь-якій із двох множин. Він представлений символом ⋃. Функція перетину двох множин — це коли присутні всі елементи, присутні в обох множинах. Він представлений як ⋂.
Поширені запитання щодо формули A∩B P(A∩B) – це ймовірність того, що незалежні події «A» і «B» відбудуться разом, формулу P(A∩B) можна записати як P(A∩B) = P(A) × P(B), де P(A∩B) = ймовірність того, що обидві незалежні події «A» і «B» відбуваються разом.