Яка гіпотеза походження Землі?

Існує сім відомих ранніх теорій походження Землі: «Газоподібна гіпотеза Канта», «Приливна або гравітаційна теорія Жана і Джеффрі», «Небулярна гіпотеза Лапласа», «Гіпотеза наднової Хойла», «Міжзоряна гіпотеза Шмідта», «Планетезимальна гіпотеза Чемберліна» та «Гойла…

Переважаюча наукова гіпотеза полягає в тому, що перехід від неживих до живих істот на Землі був не окремою подією, а процесом дедалі більшої складності, що включає утворення придатної для життя планети, пребіотичний синтез органічних молекул, молекулярне самовідтворення, самовідтворення. -монтаж, автокаталіз, …

Гіпотеза Геї, названа на честь давньогрецької богині Землі, стверджує, що Земля та її біологічні системи поводяться як величезне єдине ціле. Ця сутність ретельно контролює саморегулюючі цикли негативного зворотного зв’язку, які зберігають умови на планеті в межах, сприятливих для життя.

Як і коли утворилася рання Земля? Зараз вчені вважають, що історія Землі почалася приблизно 4,6 мільярда років тому в дископодібній хмарі пилу та газу, що обертається навколо раннього сонця, що складається з матеріалу, що залишився після формування сонця.

небулярна гіпотеза. Найпоширеніша модель формування планет відома як небулярна гіпотеза. Ця модель припускає, що 4,6 мільярда років тому Сонячна система утворилася внаслідок гравітаційного колапсу гігантської молекулярної хмари розміром у кілька світлових років.