Яка мембрана використовується для бічного потоку?
Мікропористі нітроцелюлозні мембрани використовуються в аналізах латерального потоку як субстрат, на якому утворюються та візуалізуються імунокомплекси, щоб вказати на наявність або відсутність аналіту в рідкому зразку. Розміри пор мембран, які використовуються в цьому застосуванні, є порівняно великими і варіюються від 3 до 20 мкм.
Одним із перших кроків у розробці швидкого тесту на бічний потік є вибір «правильних» матеріалів, особливо нітроцелюлозна (NC) мембрана. NC є серцевиною тесту латерального потоку, де зв’язується цільова молекула та де відображаються результати.
Нітроцелюлозна мембрана є один із найважливіших компонентів швидкого тесту на бічний потік і слід ретельно вибирати. Особливо капілярна швидкість мембрани є дуже важливою для функціональності смужки бічного потоку, оскільки вона впливає на чутливість, специфічність, час реакції та, зрештою, вартість аналізу.
МАФ зазвичай складається з таких елементів: прокладка для зразків, прокладка для вивільнення кон’югату, мембрана з іммобілізованими антитілами та адсорбентна прокладка. Компоненти стрічки зазвичай кріпляться до інертного матеріалу підкладки.
Мембранний фільтруючий матеріал Мембранні матеріали, такі як Полісульфон (PS/PSF), поліефірсульфон (PES), полівініліденфторид (PVDF), політетрафторетилен (PTFE) і нейлон зазвичай використовуються. Властивості мембрани змінюються залежно від особливостей її матеріалу та розподілу пор.
Норзерн-блот спочатку використовує денатуруючий гель для розділення РНК за розміром. Потім РНК переноситься в a нейлонова мембрана зберігаючи той самий розподіл у гелі. Після фіксації РНК на мембрані мічений зонд, комплементарний цікавому гену, додається для гібридизації з іммобілізованою РНК.