Яка моральна алегорія молодого Гудмена Брауна?

«Молодий Гудмен Браун» функціонує як алегорія падіння людини, з якого Готорн спирається, щоб проілюструвати те, що він бачить як властиву помилковість і лицемірство в американській релігії. Готорн описує історію людини, яку спокушає диявол і піддається через свою цікавість і слабкість віри.

Мораль історії Young Goodman Brown така слід розпізнавати зловісні імпульси в собі, а не шукати недоліки в інших.

'Немає добра на землі; а гріх – це лише ім'я. Іди, диявол! бо тобі даний цей світ", є надзвичайно алегоричною цитатою. У оповіданні Браун говорить про Фейт, свою дружину, але алегорично автор показує нам, що він втратив віру в людину, тому що віддав світ дияволу.

Гудмен Браун покинув святилище та безпеку дому зі своєю Вірою в буквальному та переносному значенні (що означає Віру, дружину та віру в його духовне благополуччя). Ліс символізує зло і спокуси — він там диявола зустрічає. Він бачить людей у ​​своїй громаді такими, якими вони насправді є.

Віра представляє стабільність дому та домашньої сфери в пуританському світогляді. Віра, як випливає з її імені, здається найчистішою людиною в історії та служить свого роду заміною для всіх релігійних почуттів.

«Юний Гудмен Браун» функціонує як алегорія гріхопадіння людини, з якого Хоторн малює, щоб проілюструвати те, що він бачить як властиву помилковість і лицемірство в американській релігії. Готорн описує історію людини, яку спокушає диявол і піддається через свою цікавість і слабкість віри.