Яка наука займається гірськими породами?

Геологія (від давньогрецького γῆ (gê) «земля» та λoγία (-logía) «вивчення, розмова») — галузь природничих наук, що вивчає Землю та інші астрономічні об’єкти, породи, з яких вони складаються, і процеси за якими вони змінюються з часом.

Петрологія вивчає гірські породи – магматичні, метаморфічні та осадові – і процеси, які їх утворюють і перетворюють. Мінералогія — наука про хімію, кристалічну структуру та фізичні властивості мінеральних складових гірських порід.

Геологія. Геологія – це наука про тверду речовину, з якої складається Земля. Все, що є твердим, як-от скелі, мінерали, гори та каньйони, є частиною геології. Геологи вивчають спосіб формування цих об’єктів, їхній склад, як вони взаємодіють один з одним, як вони руйнуються та як люди можуть їх використовувати.

Геологи — це вчені, які вивчають тверді елементи планети, такі як ґрунт, гірські породи та мінерали. Існують усі види гірських порід і мінералів, які складають нашу планету, а також Місяць, Марс та інші скелясті світи. Вивчаючи ці особливості, ми можемо дізнатися більше про те, як скелясті світи формуються та змінюються з часом.

Існує три види гірських порід: магматичні, осадові та метаморфічні. Магматичні гірські породи утворюються, коли розплавлена ​​гірська порода (магма або лава) охолоджується та застигає. Осадові породи утворюються, коли частинки осідають із води чи повітря, або внаслідок осадження мінералів із води.

геолог Геологія це дослідження гірських порід і мінералів. Робота геолога полягає у дослідженні землі під нашими ногами, включаючи гірські породи, мінерали та інші матеріали в землі. Іноді вони можуть використовувати те, що знають, щоб передбачити такі катастрофи, як землетруси, виверження вулканів або зсуви!