Яка найрідкісніша різновид пухирчатки?

Паранеопластичний пемфігус: Це найрідкісніший вид пухирчатки, який розвивається у людей діагностовано

діагностовано

Діагностичний тест є будь-який медичний тест, який виконується для діагностики або виявлення захворювання. Діагностичні тести також можна використовувати для надання прогностичної інформації щодо людей із встановленим захворюванням.

https://en.wikipedia.org › wiki › Медична_діагностика

з раком. У роті утворюються сильні пухирі. Якщо ваш медичний працівник діагностує паранеопластичний пемфігус, він шукатиме ознаки раку десь у вашому тілі.

Пемфігус є рідкісна група аутоімунних захворювань. Це викликає появу пухирів на шкірі та слизових оболонках по всьому тілу. Він може вражати рот, ніс, горло, очі та статеві органи. Вульгарна пухирчатка є найпоширенішим типом пухирчатки.

Звичайна пухирчатка Пемфігус — це рідкісне захворювання шкіри, що характеризується утворенням пухирів на шкірі та слизових оболонках. Найпоширенішим видом є вульгарна пухирчатка, що включає хворобливі виразки та пухирі на шкірі та в роті.

Пемфігус є захворювання, яке викликає утворення пухирів на шкірі та всередині рота, носа, горла, очей і статевих органів. У Сполучених Штатах ця хвороба зустрічається рідко. Пухирчатка — це аутоімунне захворювання, при якому імунна система помилково атакує клітини верхнього шару шкіри (епідермісу) і слизових оболонок.

На відміну від вульгарної пухирчатки, при якій класично присутні ураження слизової оболонки, pemphigus foliaceus не включає ураження слизової оболонки, а лише залучення шкіри. Pemphigus foliaceus включає антитіла імуноглобуліну G (IgG), спрямовані проти десмоглеїну-1 (Dsg1), виявленого в зернистому шарі епідермісу.

Серед багатьох видів пухирчатки найрідкіснішим клінічним варіантом є пемфігус вегетанський. Відрізняється від звичайної пухирчатки утворенням вегетативних бляшок в інтертригінозних ділянках і слизовій оболонці порожнини рота. Вважається підтипом пемфігуса вульгарного, пемфігус вегетанський становить від 1% до 2% усіх пухирчаток.