Яка нормальна напруга стабілітрона?

Напруга коливається від 2,4 В до 200 В і може доходити до 1 кВ, тоді як максимум для пристрою поверхневого монтажу становить 47 В. Опір стабілітрона (Rz): опір, який виявляє стабілітрон.

Напруга стабілітрона – відноситься до зворотної напруги пробою. Це коливається від 2,4 В до 200 В, в залежності від конкретного діода. Струм (максимальний) – максимальний струм при номінальній напрузі стабілітрона. Він може коливатися від 200 мкА до 200 А.

Стабілітрон/напруга пробою від 2,4 В до 200 В – стабілітрон або зворотна напруга пробою коливається від 2,4 В до 200 В, іноді воно може досягати 1 кВ, тоді як максимум для пристрою, що монтується на поверхні, становить 47 В. Струм Iz (max) – це максимальний струм при номінальній напрузі Зенера (Vz – від 200 мкА до 200 A)');} )();(функція(){window.jsl.dh('06vsZq6vOcnbwN4PptaLuAI__25','

Оптимальна напруга стабілітрона для мінімального температурного коефіцієнта становить між 4,7 і 5,6 В, і якщо у вас є вибір напруги регулювання, найкраще вибрати одне з цих значень, якщо температурний коефіцієнт важливий. Графіки, зображені на рис.

Встановлено, що стабілітрон має напругу пробою 9,1 В з максимальною розсіюваною потужністю 364 мВт.

Цей тип діода називається стабілітроном, і його символ показано на малюнку (b) вище. При прямому зміщенні стабілітрони поводяться майже так само, як стандартні випрямляючі діоди: вони мають пряме падіння напруги, яке відповідає «діодному рівнянню» і становить приблизно 0,7 вольт.