Яка рання історія магнетизму?
Близько 600 року до нашої ери філософ Фалес з Мілета помітив, що магнітний камінь має властивість притягувати залізо, таким чином ставши одним із найперших задокументованих випадків магнітного притягання та закладаючи основу для вивчення магнітів та їхнього притягання до різних металів. 13 лютого 2024 р.
Стародавні греки були першими, хто використовував цей мінерал, який вони назвали магнітом через його здатність притягувати інші шматки того самого матеріалу та заліза. Англієць Вільям Гілберт (1540-1603) першим почав систематично досліджувати явище магнетизму науковими методами.
Атомні струми та власні спіни електронів відповідають за виникнення магнетизму.
Магнетизм, у своїй основі, виникає з трьох джерел: Електричний струм. Спін магнітні моменти елементарних частинок. Зміна електричних полів.
стародавні китайські The стародавні китайські незалежно один від одного відкрив магнітні магніти, а також виявив, що після того, як шматок сталі «торкнувся з магнітним магнітом», він сам стає магнітом.');})();(function(){window.jsl.dh('JtfsZpm4MOXI0PEPm_ey6AU__34', '
Першим вченим, який справді створив магніт, був лікар — британець Вільям Гілберт. У 1600 році він відкрив не тільки те, що Земля сама по собі є магнітом, але й те, що магніти можна виковувати із заліза і що їхні магнітні властивості можуть бути втрачені при нагріванні цього заліза.