Яка різниця між баластом швидкого старту та миттєвого старту?

Швидкий старт роботи Електроди лампи нагріваються перед і під час роботи. Баластні трансформатори мають дві спеціальні вторинні обмотки для забезпечення належної низької напруги на електродах. Миттєвий запуск Електроди лампи не нагріваються перед початком роботи.

Баласт швидкого пуску Це економічно ефективніше, ніж конструкція з програмованим пуском, і не так сильно впливає на електроди, як миттєвий пуск. Баласт швидкого старту допомагає продовжити термін служби ламп у порівнянні з баластом миттєвого старту. Баласти швидкого старту найкраще підходять для ламп із низьким або середнім циклом увімкнення/вимкнення.

4-ламповий магнітний баласт швидкого запуску слід замінити на один 4-ламповий електронний баласт миттєвого запуску. Кожен патрон має чотири окремі з’єднання. 1. Під’єднайте кожен із окремих синіх проводів баласту миттєвого запуску до кожної пари окремих проводів патрона (червоний і синій) ламп 1 і 2.

Якщо ваше світло вмикається миттєво, але для повного освітлення потрібно кілька секунд, має баласт швидкого старту.

У системі Instant Start, баласт містить автотрансформатор, який підвищує напругу живлення до величини, достатньої для утворення дуги між двома кінцями трубки.. Баласт миттєвого запуску використовує пуск із холодного катоду, вимагаючи, щоб напруга удару була значно вищою, ніж баласт попереднього нагріву.

Коефіцієнт баласту визначає світловіддачу ламп. Наприклад, лампи з живленням від . Баластовий коефіцієнт 88 вироблятиме менше світла, ніж якщо вони живляться від еквівалентного баласту з коефіцієнтом 1,2. Коефіцієнт баласту – це перш за все визначення світловіддачі, але він також впливає на споживання енергії.