Яка різниця між червоним кленом і цукровим кленом?

Клен червоний і клен цукровий легко переплутати. Щоб їх відрізнити, подивіться на листя. Краї листя червоного клена більш зубчасті, а листя цукрового більш гладкі.. Восени листя цукрового клена забарвлюється в різні відтінки червоного, помаранчевого та жовтого.

У випадку цих двох видів, червоний клен може спочатку перевершити цукровий клен, але зрештою програє гонку; Цукрові клени можуть похвалитися середньою тривалістю життя близько 200 років, тоді як червоний клен в середньому становить близько 80-100. Хоча вони часто зустрічаються разом, цукровий і червоний клен відрізняються тим, де вони «люблять» рости.

Червоний клен має дуже різноманітну форму листя, і деякі можуть бути схожі на цукровий клен, але їх легко відрізнити за зазубрини і колір нижньої сторони листя. Взимку бутони легко розрізняються. Самари теж своєрідні.

Листя цукрового клена має п’ять загострених часток, кожна спрямована в іншому напрямку листя може забарвлюватися в різні кольори, від яскраво-жовтого до помаранчевого до яскраво-червоно-оранжевого – іноді всі ці кольори можуть навіть бути видимими на одному дереві!

Включена кора виникає, коли два стебла або гілки ростуть занадто близько одна до одної. Це призводить до того, що кора на стику згинається, гниє або тріскається. Через ці структурні дефекти червоні клени схильні до пошкоджень під час весняних гроз.

Цукровий клен є сприйнятливий до кількох важливих гнильних грибів, які атакують деревину. Ці гриби потрапляють через неправильні обрізки та інші пошкодження тулуба та кінцівок. Гниття може структурно послабити стовбур, збільшуючи ймовірність загибелі дерева. На клени можуть нападати численні комахи та кліщі.