Яка різниця між джерелами та цитованими творами?

Джерела, як правило, подаються в алфавітному порядку за прізвищем автора. Сторінка з цитованими роботами потрібна на додаток до цитат у дужках, які є коротшими версіями цитат (часто лише ім’я автора та номер сторінки, якщо доречно), розміщених у статті після цитованого чи перефразованого тексту.

Слід включити всі твори, які ви процитували або перефразували. Цитовані роботи зазвичай використовуються при цитуванні джерел у форматі MLA (Modern Language Association), і джерела мають бути перераховані в алфавітному порядку за прізвищем автора.

Цитата визначає для читача першоджерело ідеї, інформації чи зображення, на яке посилається у творі. У тексті статті цитата в тексті підтверджує джерело використаної інформації. Наприкінці статті цитати зводяться до списку літератури або цитованих робіт.

Сторінка, цитована творами відформатований список усіх джерел, які ви цитували у своїй статті. Кожного разу, коли ви цитуєте, перефразовуєте, узагальнюєте або включаєте інформацію, яку ви прочитали із зовнішнього джерела, ви повинні включати це джерело у свій список посилань, правильно відформатований у стилі MLA.

Сторінка цитованих робіт має бути на окремій сторінці в кінці вашого документа. Заголовок Цитовані твори по центру вгорі сторінки. (Якщо ви цитуєте лише одне джерело, використовуйте назву Work Cited.)

APA, що розшифровується як Американська психологічна асоціація, використовує простий стиль цитування за датою автора для цитат у тексті та сторінку «посилання» в кінці. Подібно до цитованих робіт MLA, посилання APA включатимуть усі джерела, які ви цитували у своїй статті.