Яка різниця між гострим і підгострим і хронічним інфарктом?

Для опису КТ-проявів інсульту використовують три основні стадії: гострий (менше 24 годин), підгострий (від 24 годин до 5 днів) і хронічний (тижні). Гострий інсульт являє собою цитотоксичний набряк, і зміни можуть бути незначними, але значними.

Гострі інфаркти демонструються гіперінтенсивністю на DTI та гіпоінтенсивністю на корелюючому зображенні ADC. Підгострі інфаркти демонструються гіперінтенсивністю на DTI та гіперінтенсивністю на корелюючому зображенні T2/FLAIR.

Наведене вище визначення гіпергострого як 0-24 години та гострого як 1-7 днів було підтверджено міжнародним Круглим столом з відновлення та реабілітації 19. Однак ця група визначила підгострий як від 1 тижня до 6 місяців (з 3 місяцями, що поділяють ранній і пізній підгострий фази) і хронічні – старше 6 місяців 19.

Патогенетично інфаркти можна класифікувати: Артеріальний: це викликано обструкцією артерії. Венозна: Це викликано перешкодою відтоку венозної крові.

Наведене вище визначення гіпергострого як 0-24 години та гострого як 1-7 днів було підтверджено міжнародним Круглим столом з відновлення та реабілітації 19. Однак ця група визначила підгострий – від 1 тижня до 6 місяців (з 3 місяцями, що розділяють ранню та пізню підгостру фазу) та хронічний – старше 6 місяців 19.

Хронічні ішемічні інфаркти характеризується гіпощільністю та різко обмеженими краями. Оскільки тканина продовжує руйнуватися та відбувається фагоцитоз, паренхіма замінюється кістозним простором, заповненим ЦСР.