Яка різниця між LDR і фоторезистором?

Фоторезистор (також відомий як світлозалежний резистор, LDR або фотопровідний елемент) — це пасивний компонент, опір якого зменшується в результаті збільшення яскравості (світла) на його чутливій поверхні, іншими словами, він демонструє фотопровідність

фотопровідність

Фотопровідність — це оптичне та електричне явище, при якому матеріал стає більш електропровідним завдяки поглинанню електромагнітного випромінювання, такого як видиме світло, ультрафіолетове світло, інфрачервоне світло або гамма-випромінювання.

https://en.wikipedia.org › wiki › Фотопровідність

.

Фоторезистори, також відомі як LDR (світлозалежні резистори), — це компоненти, виготовлені з напівпровідників. Фоторезистор чутливий до світла. Його опір зменшується при збільшенні освітлення (рисунок 1.15). Фоторезистори мають багаторазове застосування, наприклад, автоматичне відкривання дверей.

Фотодіод також називають фотодатчиком або фотодетектором або детектором світла. LDR також називають фоторезистором, фотоелементом або фотопровідним елементом. Фотодіод в основному призначений для роботи в умовах зворотного зсуву. LDR в основному використовуються в умовах прямого зміщення.

Датчики світла, також відомі як фотоелементи або фоторезистори, — це пристрої, які виявляють світло та перетворюють його на електричний сигнал.. Вони зазвичай використовуються в електронних схемах, таких як світломіри, автоматичні вуличні ліхтарі, сонячні панелі та багато інших застосувань.

так, вони майже однакові. Світлозалежний резистор (також відомий як фоторезистор або LDR) — це пристрій, питомий опір якого є функцією падаючого електромагнітного випромінювання. Отже, вони є світлочутливими пристроями. Їх також називають фотопровідниками, фотопровідними елементами або просто фотоелементами.

Фоторезистори, також відомі як світлозалежні резистори (LDR), є світлочутливими пристроями, які найчастіше використовуються для вказівки на наявність або відсутність світла або для вимірювання інтенсивності світла.