Яка різниця між напівглянцевим і високоглянцевим папером?

Варіант високого блиску створить найвищий блиск; напівглянцева категорія знаходиться між глянцевою обробкою та нульовою (матовою) обробкою.. Хоча напівглянсові фотографії не такі інтенсивні, як повне глянцеве покриття, вони роблять кольори фотографій яскравішими, але з перевагою меншого відбиття світла.18 жовтня 2019 р.

Глянцевий папір відноситься до будь-якого крейдованого паперу, призначеного для надання ультрагладкого до блискучого вигляду. Програми включають брошури, реклама, листівки, листівки, фотодрук та інші презентаційні документи.

Блиск (напівматовий) має перевагу в тому, що підходить для постери, призначені або для обрамлення за склом/орксексом, або для розміщення на стіні в просторі, де ви віддаєте перевагу меншому відображенню. Для фотографій із великими ділянками темного кольору ми рекомендуємо напівглянцеві, щоб підкреслити найкраще зображення.

Високий глянець: високовідбиваюче, схоже на скло покриття, яке є найміцнішим і найлегшим для очищення. Напівглянсовий: гладке та сяюче покриття, стійке до цвілі, вологи та зносу. Сатин: перламутрове покриття, яке легко чистити та має помірну міцність.

Якщо ви хочете довговічні зовнішні плакати, надрукуйте на них водонепроникні плакати 170 г/кв.м ПВХ плакатний папір. Якщо вам потрібні короткострокові плакати, використовуйте флуоресцентний папір щільністю 80 г/кв.м, який обов’язково приверне увагу ваших клієнтів, навіть якщо він не прослужить так довго.

Глянцева поверхня набагато більш гладка і найбільш стійка до стирання під час чищення. У той час як глянцеві покриття мають тенденцію підкреслювати недоліки поверхні, вони є більш довговічними та стійкими до утворення плям і бруду.