Яка різниця між структурою кібербезпеки NIST і SANS?
Поки
головним чином пропонує навчання та сертифікацію, NIST фокусується на встановленні стандартів безпеки. Таким чином, SANS допомагає організаціям бути в курсі кіберзагроз і зміцнювати свої мережі, тоді як NIST надає стандарти та вказівки, щоб допомогти організаціям у створенні безпечних мереж і систем.21 жовтня 2023 р.
Абстракція проти конкретності: NIST CSF пропонує дорожню карту високого рівня, тоді як CSA надає спеціальні елементи керування. Широта проти глибини: NIST CSF охоплює ширший спектр функцій безпеки, тоді як CSA глибше заглиблюється в окремі домени.
Що таке система реагування на інциденти SANS? Структура реагування на інциденти SANS є структурований підхід, який використовується організаціями для ефективного управління та пом’якшення інцидентів кібербезпеки. Він містить дієві кроки та вказівки, які допомагають службам реагування швидко виявляти, аналізувати та стримувати загрози безпеці.
SANS/CIS 20 призначений для організацій, які шукають пріоритетних результатів у своїй системі безпеки. Зазвичай вони зручні для галузей у сфері Інтернету речей. ISO 27001 призначений для організацій, які прагнуть мати підхід до безпеки, заснований на управлінні ризиками. Вони застосовуються до всіх видів промисловості та будь-якого розміру.
На сьогоднішній день є дві поширені гарантії ISO 27001 і NIST CSF. ISO 27001 — це міжнародний стандарт для вдосконалення систем управління інформаційною безпекою організації, а NIST CSF допомагає керувати та зменшувати ризики кібербезпеки їхніх мереж і даних.
Що стосується виявлення та аналізу, обидві системи зосереджені на своєчасному виявленні та аналізі інцидентів. однак, структура SANS приділяє більшу увагу сортуванню та визначенню пріоритетів, тоді як структура NIST більше зосереджується на системах моніторингу та процедурах ескалації.