Яка різниця між водопровідною та насипною щільністю?
Насипна щільність матеріалу. Це відношення маси до об’єму (включно з об’ємом порожнеч між частинками) зразка порошку, який не було використано. Щільність порошків або гранулятів під час вибивання – це підвищена насипна щільність, досягнута після механічного вибивання циліндра, що містить зразок..
Щільність нарізаної води є дуже популярним показником для характеристика порошку завдяки простоті та швидкості вимірювання. Здатність зразка порошку упаковуватися під кранами дає міру зв’язності порошку, яка може бути пов’язана з його сипучістю.
Часто використовуються два типи насипної щільності: початкова насипна щільність – це насипна щільність, коли добре дисперговані частинки обережно поміщаються в контейнер, тоді як насипна щільність – це щільність, отримана після процедури вибивання, під час якої контейнер для порошку кілька разів піднімають і опускають на тверда поверхня.
Справжня щільність – маса частки, поділена на її об’єм, за винятком відкритих і закритих пор. Об’єм оболонки – зовнішній об’єм частинки, порошку або моноліту, який можна отримати шляхом щільного стискання плівки, щоб утримувати його. Насипна щільність – уявна щільність порошку за певних умов.
Це характерний для сипучих твердих речовин, які не піддавалися стисненню або упаковці. З іншого боку, насипна щільність — це об’ємна щільність матеріалу після того, як він був стиснутий, і, таким чином, залучене повітря було витіснено.
Насипна щільність матеріалу. Це відношення маси до об’єму (включаючи об’єм порожнеч між частинками) зразка порошку, який не було використано. Щільність порошків або гранулятів під час вибивання – це підвищена насипна щільність, досягнута після механічного вибивання циліндра, що містить зразок..