Яка різниця між встановленою та корисною оперативною пам’яттю?
Коли фізична оперативна пам’ять, встановлена на комп’ютері, дорівнює адресному простору, який підтримується набором мікросхем, загальний обсяг системної пам’яті, доступної операційній системі, завжди менший за фізичну встановлену оперативну пам’ять.
Якщо ви використовували підтримуваний обсяг / тип пам’яті, прочитайте наступне. 32-розрядна Windows може використовувати лише до 4 ГБ оперативної пам’яті. Якщо у вас вбудований графічний процесор, ви не можете використовувати повну пам’ять, оскільки вбудований графічний процесор використовує пам’ять із вашої оперативної пам’яті. Несправна оперативна пам'ять.
Оперативна пам’ять – це загальна абревіатура для обчислень, яка розшифровується як оперативна пам'ять. Іноді її називають пам'яттю ПК або просто пам'яттю. По суті, оперативна пам'ять – це короткочасна пам'ять комп'ютера або ноутбука. Саме там зберігаються дані, необхідні процесору комп’ютера для запуску програм і відкриття файлів.
Скільки оперативної пам'яті вам потрібно? Загалом, рекомендуємо 8 ГБ оперативної пам’яті для звичайного використання комп’ютера та перегляду Інтернету, 16 ГБ для електронних таблиць та інших офісних програм і щонайменше 32 ГБ для геймерів і творців мультимедіа. Те, як ви використовуєте свій комп’ютер, впливає на обсяг оперативної пам’яті, який вам потрібен, тому використовуйте це як орієнтир.
Відкрийте меню «Пуск» Windows, почніть вводити «Про свій комп’ютер» і натисніть опцію, щоб відкрити її, коли вона з’явиться. У розділі «Технічні характеристики пристрою» поруч із «Встановлена оперативна пам’ять» відображається загальний обсяг оперативної пам’яті.
Що стосується 32 ГБ оперативної пам'яті, це можна вважати надмірним для ігор. Однак, якщо ви також використовуєте інші ресурсомісткі програми разом із іграми, як-от потокове програмне забезпечення або програмне забезпечення для редагування відео, наявність такого обсягу оперативної пам’яті може гарантувати, що ваш комп’ютер справлятиметься з робочим навантаженням без сповільнення.