Яка стара назва Сіккіма?
Люди Лепча, корінні жителі Сіккіму, так називали це Най-ме-ел, що означає «рай». В історичній індійській літературі Сіккім відомий як Індракіл, сад бога війни Індри.
Лепчами, так називали це первісні мешканці Найме-ель або «рай». Лімби назвали його Су-Хім, або «новий палац», тоді як для бутійців це було Беймул Демазонг, «прихована долина рису». Також в індуїстських релігійних текстах Сіккім відомий як Індракіл, сад бога війни Індри.
На початку 18 століття Британська імперія намагалася встановити торговельні шляхи з Тибетом, що призвело до того, що Сіккім потрапив під владу. Британський сюзеренітет до здобуття незалежності в 1947 році. Спочатку Сіккім залишався незалежною країною, поки не об’єднався з Індією в 1975 році.
E.C. Dozey у своїй «Минуле та сучасність Дарджілінгу» пише: «До 1816 року вся територія, відома як Британський Сіккім. належала Непалу, який завоював її шляхом завоювання'. Тим часом британці намагалися запобігти захопленню Горкхами всього північного кордону.
Королівство Сіккім (класична тибетська та сіккімська: འབྲས་ལྗོངས།, Дренджонг), офіційно Дремошонг (класична тибетська та сіккімська: འབྲས་མོ་གཤོངས །) до 1800-х років була спадковою монархією в Східних Гімалаях, яка існував з 1642 по 16 травня 1975 року, коли вона була анексована Індією.
Вторгнення не було. Це був взаємно узгоджений договір між Королівством Сіккім і Республікою Індія після індійсько-китайської війни 1962 року та інциденту Чола 1967 року. Королівство Сіккім складалося здебільшого з людей тибетського походження та з більшістю буддистів.