Яка терапія найкраща для підлітків?

Терапевти ACT допомагають дітям і підліткам використовувати своє глибше розуміння своїх емоційних проблем, щоб взяти на себе зобов’язання рухатися вперед у позитивному ключі. Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) допомагає покращити настрій, занепокоєння та поведінку дитини шляхом вивчення заплутаних або викривлених моделей мислення.

Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) є чудовою формою терапії для підлітків, оскільки вона вчить їх виявляти та змінювати негативні моделі думок і поведінки, щоб вони могли знайти здорові способи реагувати. КПТ допомагає підліткам навчитися справлятися з важкими часами, визначаючи, як проблеми впливають на них.

КПТ є одним із найефективніших методів лікування підлітків оскільки він простий у використанні та пропонує практичні рішення. Загалом підлітки найкраще реагують на терапію, яка надає корисні навички та інструменти.

Когнітивно-поведінкова терапія, орієнтована на травму (TF-CBT) це втручання, яке використовується для дітей і підлітків (віком від 3 до 18 років) та їхніх батьків, які пережили травматичну подію (або події). Він вирішує різноманітні емоційні та поведінкові проблеми, що виникли в результаті травми, за допомогою моделі когнітивно-поведінкової терапії.

Для найпоширеніших дитячих захворювань, таких як СДУГ, розлади поведінки, тривожність або депресія, підходи з використанням поведінкова терапія та когнітивно-поведінкова терапія з більшою ймовірністю зменшують симптоми, але існує обмежена інформація про те, який тип терапії найкращий для лікування кожного конкретного дитячого психічного розладу.