Яка взаємодія між гідрофобністю та правилом позитивної внутрішньої сторони у визначенні топології мембранного білка?

Енергетика взаємодій мембрана-білок визначає топологію та структуру білка: гідрофобність забезпечує вбудовування спіральних сегментів у мембрану, а позитивні заряди орієнтують білок відносно площини мембрани згідно з правилом позитивної внутрішньої сторони. 25 серпня 2016 р.

Гідрофобні взаємодії важливі для згортання білків. Це важливо для підтримки білка стабільним і біологічно активним, оскільки це дозволяє білку зменшити поверхню та зменшити небажані взаємодії з водою.

Згідно з правилом позитиву всередині, цитозольні петлі поблизу ліпідного бішару містять більше позитивно заряджених амінокислот. Застосування цього правила призвело до появи перших методів прогнозування топології.

Їх гідрофобні ділянки проходять крізь мембрану та взаємодіють із гідрофобними хвостами ліпідних молекул у внутрішній частині бішару, де вони відокремлюються від води.. Їхні гідрофільні ділянки піддаються впливу води з обох боків мембрани.

Прогнози топології мембранного білка ґрунтуються на спостереженнях, згідно з якими (i) трансмембранні α-спіралі мають високу загальну гідрофобність і (ii) розподіл заряду гідрофільних петель, які з’єднують трансмембранні сегменти, відповідає правилу «позитивного всередині», яке стверджує, що нетранслоковані петлі – це …

Мікробна гідрофобність відіграє важливу роль у таких процесах, як виробництво харчових продуктів, псування тощо. внаслідок взаємодії між мікроорганізмами та харчовими компонентами, такими як ліпіди та білки. Наприклад, види молочнокислих бактерій, такі як Lactococcus lactis subsp.