Яке дієслово поєднує підмет із присудком?

У традиційній граматиці та путівниках, сполучне дієслово це дієслово, яке описує підмет, поєднуючи його з прикметником-прикметником або іменником-присудком (загально відомим як підмет доповнює

доповнює

У граматиці доповненням є слово, фраза або речення, які необхідні для завершення значення даного виразу. Доповнення часто також є аргументами (виразами, які допомагають завершити значення предиката).

https://en.wikipedia.org › wiki › Доповнення_(лінгвістика)

).

Дієслово-зв’язка – це дієслово, яке з’єднує підмет із прикметником або іменником у присудку. Дієслово-зв’язка не показує дії. У Вашингтоні, округ Колумбія, знаходяться Меморіал Лінкольна та Монумент Вашингтона. Присудок-прикметник описує предмет.

Іменник-присудок — це іменник, пов’язаний із підметом речення за допомогою дієслова-зв’язки. Дієслово-зв’язка – це дієслово, яке з’єднує слова, що є еквівалентами одне одного. Іншими словами, підмет пов’язаний з іншим іменником, присудком, за допомогою дієслова-зв’язку.

Дієслова-зв’язки визначають предмет або додають більше деталей про нього. Це означає чуттєві дієслова like виглядати, виглядати, відчувати, відчувати запах, звук або смак можуть виступати як дієслова-зв’язки, коли вони описують предмет.

Підмет — це іменникова або займенникова частина речення, а присудок — дієслівна частина, яку виконує підмет..

сполучне дієслово А сполучне дієслово пов’язує підмет речення з прикметником, іменником або займенником, що доповнює значення дієслова.