Яке просте визначення сонолюмінесценції?

син·​о·​люмінесценція

люмінесценція

Люмінесценція є спонтанне випромінювання від електронно або вібраційно збуджених видів, які не знаходяться в тепловій рівновазі з навколишнім середовищем. Люмінесцентний об’єкт випромінює холодне світло на відміну від лампи розжарювання, де об’єкт випромінює світло лише після нагрівання.

https://en.wikipedia.org › wiki › Люмінесценція

. : випромінювання світла різними рідинами при проходженні високочастотних звукових або ультразвукових хвиль відповідної інтенсивності.

Сонолюмінесценція відноситься до явище утворення світла через опромінення рідин ультразвуковими хвилями в результаті взаємодії бульбашок, утворених кавітацією. Існує два типи сонолюмінесценції: сонолюмінесценція з кількома бульбашками (MBSL) і сонолюмінесценція з однією бульбашкою (SBSL).

Досить цікавим аспектом сонолюмінесценції є те, що її можуть продемонструвати такі тварини, як богомол і креветки-пістолети. Ці тварини використовують свої кігті (які мають форму маленьких молоточків), щоб розбити раковини равликів, якими вони харчуються.

Акустичне товариство Америки. Журнал Акустичного товариства Америки. Сонолюмінесценція — це виробництво електромагнітного випромінювання, більша частина якого у формі видимого світла, яке випромінюється із заповненої газом порожнини, яка виросла та згорнулася під впливом змінного поля тиску.

Кілька фактів про сонолюмінесценцію: світло, яке спалахує від бульбашок, триває від 35 до кількох сотень пікосекунд довго, з піковою інтенсивністю порядку 1-10 мегават (1300-13400 к.с.).

Основне обладнання для сонолюмінесценції складається з колба, що містить рідину, ультразвукові перетворювачі, п'єзокерамічний підсилювач і функціональний генератор (посилання 4).