Яке визначення гіпостоми у гідри?

Гіпостом (кнідарія

кнідарія

Кнідарії поділяються на чотири основні групи: майже повністю сидячі Anthozoa (актинії, корали, морські ручки); плавання Scyphozoa (медуза); Cubozoa (ящичне желе); і Hydrozoa (різноманітна група, яка включає всі прісноводні кнідарії, а також багато морських форм, і до якої входять сидячі члени, такі як…

https://en.wikipedia.org › wiki › Cnidaria

), верхівка рота оточена щупальцями в гідрозоан

гідрозоан

Гідрозоа (hydrozoans; від давньогрецького ὕδωρ (húdōr) «вода» та ζῷον (zôion) «тварина») — таксономічний клас індивідуально дуже дрібних хижих тварин, деякі поодинокі, а деякі колоніальні, більшість з яких живуть у солоній воді.

https://en.wikipedia.org › wiki › Hydrozoa

кнідарії.

Гіпостом є верхівка рота який присутній у гідр. Пояснення: Ротова порожнина гідри примітивна. Внаслідок цього в порожнині тіла гідри розвивається гіпостом.

Гіпостом (також званий верхньою щелепою, радулою або губою) — це кальцифікована гарпуноподібна структура поблизу ротової порожнини деяких паразитичних членистоногих, включаючи кліщів, що дозволяє їм міцно закріплюватися на місці ссавця-господаря під час смоктання крові.

Гіпостома – це піднятий виступ на роті, оточений щупальцями. Його призначення – сприяти проковтування їжі, оскільки ротова порожнина кнідарій примітивна. У Cnidaria вони існують лише на гідрозоях.

Гіпостома – твердий ротовий апарат знайдених трилобітів на вентральній стороні цефалона (голови). Гіпостоми можна класифікувати на три типи залежно від того, чи вони постійно прикріплені до рострума чи ні, і чи вони вирівняні до переднього дорсального кінчика глабелі.

Гіпостом. конічна структура на ротовому кінці гідри, яка несе рот, оточений щупальцями.