Яке золоте правило зеленого маркетингу?

Переконайтеся, що споживачі самі по собі чи разом з усіма іншими користувачами вашого продукту відчувають, що вони можуть змінити ситуацію. Це називається «розширення можливостей», і це головна причина, чому споживачі купують екологічніші продукти.

Нетехнічне резюме. Фундаментальна стаття Chichilnisky et al. (1995) ввів концепцію Зеленого золотого правила (GGR). Це дає найвищий нескінченно підтримуваний рівень миттєвої корисності для суспільства, стурбованого довгостроковими цінностями споживання та екологічними факторами.

Найбільше золоте правило – це ретельно визначте, чого потребують і хочуть ваші клієнти, а потім продемонструйте їм, що ви можете надати їм послугу, яка задовольнить ці потреби. Ви повинні мати прямий зв’язок зі своїм цільовим ринком, щоб отримати найкращий прибуток від ваших маркетингових витрат.

Комплекс маркетингу, також відомий як чотири P маркетингу, є поєднанням продукт, ціна, місце (розповсюдження) і просування. Маркетологи розробляють стратегії навколо цих чотирьох напрямків маркетингу, щоб покращити брендинг, продажі та прибутковість.

Зелений маркетинг є практика просування продуктів або послуг, які є екологічно чистими або мають позитивний вплив на планету. Це передбачає включення принципів сталого розвитку в різні аспекти маркетингу, такі як дизайн продукту, упаковка, повідомлення та просування.

У цій моделі ми розробляємо Зелене золоте правило, узагальнення золотого правила неокласичної теорії зростання. Ми застосовуємо це до випадку, коли метою є максимізація довгострокової або обмеженої корисності, а не довгострокове споживання.