Які аутоімунні захворювання найчастіше асоціюються з ХВН?

Найпоширенішими умовами є імунна тромбоцитопенічна пурпура (ІТП) та аутоімунна гемолітична анемія (AIHA), які виникають окремо або послідовно або одночасно з синдромом Еванса. За оцінками, поширеність ІТП/АІГА становить приблизно від 5% до 8% у пацієнтів із ССЗ [5].

CVID та аутоімунні розлади Люди з CVID мають вищий ризик розвитку аутоімунних розладів, зокрема: Антифосфоліпідний синдром. Аутоімунна гемолітична анемія. Аутоімунний гепатит.

Якщо у вас CVID, ви, ймовірно, матимете повторні інфекції до того, як вам поставлять діагноз. Найпоширеніші типи інфекцій включають пневмонія, синусит, вушні інфекції та шлунково-кишкові інфекції.

Крім того, відповідно до попередніх звітів, ми відзначили чіткий спектр пухлин у пацієнтів із ССЗ, з Ходжкінські та неходжкінські лімфоми та рак шлунка є найбільш поширеними злоякісними новоутвореннями (таблиця 6 і додаткова таблиця 2).

Інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) призводить до синдром набутого імунодефіциту (СНІД), найпоширеніший важкий набутий імунодефіцит.

Прогноз. Доброю новиною є те, що за останні 30 років очікувана тривалість життя хворих на ССЗ значно покращилася: з 12 років після встановлення діагнозу до понад 50 років.