Які були цілі окупаційного руху?

Рух Occupy був міжнародним популістським суспільно-політичним рухом, який виступав проти соціальної та економічної нерівності та уявної відсутності реальної демократії в усьому світі. Вона була спрямована насамперед на розвиток соціальної та економічної справедливості та різних форм демократії.

Occupy Wall Street (OWS) був лівим популістським рухом проти економічної нерівності, корпоративної жадібності, великих фінансів і впливу грошей у політиці, який розпочався в Зуккотті-Парку, розташованому у фінансовому районі Нью-Йорка, і тривав п'ятдесят дев'ять років. днів—з 17 вересня по 15 листопада 2011 року.

Окупація міста Оахака протягом 150 днів під час протестів 2006 року в Оахаці. Протести на площі Тяньаньмень у 1989 році. Жіночий табір миру Грінхем в Англії, який почав протестувати проти розміщення ядерних крилатих ракет у 1981 році. Окупація Алькатраса американськими індіанцями в 1969 році.

«Рух Occupy — це міжнародний соціально-політичний рух проти соціальної нерівності та відсутності «справжньої демократії» в усьому світі, головною метою якого є просування соціальної та економічної справедливості та нових форм демократії.

Occupy Wall Street (OWS) — це назва руху протесту, який розпочався 14 17 вересня 2011 року, у Zuccotti Park, розташованому у фінансовому районі Нью-Йорка Уолл-Стріт, привертаючи світову увагу та породжуючи рух Occupy проти соціальної та економічної нерівності в усьому світі.

Рух «Захопи Уолл-стріт» 2011 року виріс міжнародний рух. Прихильники вважають, що економічна різниця між найвищим економічним класом і середнім і нижчим економічним класом зростає експоненціально тривожною швидкістю.