Які м'язи ви масажуєте для СНЩС?

Знайдіть жувальних м'язів у вашій нижній щелепі. Це ті, що знаходяться прямо за корінними зубами та трохи нижче вилиці. Якщо ви почнете з куточка рота і потягнете пальці назад до вуха, ви відчуєте плоску площину кістки. Це те, що ви шукаєте. 9 січня 2023 р

Покладіть 2-3 пальці на м’язи під вилицями. Якщо ви стиснете зуби, ви повинні відчути, як напружуються м’язи під цими пальцями. Натисніть на м’язи та утримуйте цей тиск протягом 6-10 секунд. Тримайте щелепу розслабленою та повторіть в іншій ніжній або напруженій ділянці щоки.

Скроневі м’язи з боків вашого обличчя, прямо перед вухами (подумайте про свої скроні, де ви б, природно, масажували, якби у вас боліла голова) можуть утримувати тригерні точки. Масаж верхньої частини трапеції, великої групи м’язів, що охоплює шию, верхню частину спини та плечі, також може зменшити тиск на СНЩС.

М’язи, які передають біль і/або звук у СНЩС/вухо

  • Глибокий Masseter. Глибокий жувальний м’яз — м’яз, що змикає щелепу. …
  • Медіальний крилоподібний. Медіальний крилоподібний м’яз — м’яз, що змикає щелепу. …
  • Латеральний крилоподібний. …
  • Ключична головка грудинно-ключично-соскоподібного відростка. …
  • Головка груднини груднино-ключично-соскоподібного відростка.

Спробуйте масаж Масаж м’язів щелепи, що болить, може допомогти зняти напругу в міофасціальній тригерній точці та допомогти досягти «нейром’язової гармонії» між суглобом, контактом із зубами та м’язами., зазначає доктор Кан.

Вправа для розслабленої щелепи є однією з найкращих вправ для знеболювання скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС). Ця вправа передбачає м’яке та повільне відкривання та закривання рота, тримаючи зуби нарізно, а язик на небі, дозволяючи щелепі розслабитися.