Які метафори вживає Вернон Сканнелл у «Кропиві»?

Метафора Скеннелла порівнює грядка з кропиви до війська: Кропива описується як «зелені списи», «полк злоби», «лютий парад» і «високі рекрути».

Розширена метафора Крім аналізу окремих метафор, можна розглянути мотив війни Скеннелла в цілому. ​Розширена метафора, яка зображує ​кропиву як солдатів на війні ​показує, як почуваються батьки, ніби вони ведуть постійну боротьбу за те, щоб зберегти життя своїх дітей.

Важкий /е/ асонанс у рядку 1 («впав у кропиву») звертається увага на випадок, який спонукав вірш. Між тим, різка алітерація /s/, /sp/ та /r/ у рядках 1-4 («син», «здавалося», «списи», «злоба», «полк», «відпочити»)) передає відраза мовця до рослин, які завдали шкоди їхній дитині.

Кропива уособлюється в ряді вражаючих і незвичайних зображень, які підкреслюють небезпеку, яку вона становить для маленького хлопчика. У перших рядках поет використовує яскраву метафору, порівнюючи кропиву з «зеленими списами». Це наша перша ознака того, що він бачить у кропиві ворожу силу, з якою треба боротися.

Метафора Скеннелла про кропиву як солдатів досить проста – свіжі пагони, які називаються «рекрутами», «запеклий парад», що створює образ армійських чинів – але його сила в застосуванні.

Поет використовує дерева як метафору людські істоти. Людські істоти почуваються задушеними та сумними під гнітом і залежністю. Вони прагнуть своєї свободи та незалежності. Вони повстають проти гноблення, рабства та експлуатації, щоб бути вільними та самотніми.