Які норми діють для резервуарів для нафтошламів?

Відповідно до MARPOL/Додаток I

MARPOL/Додаток I

Додаток I до Марполу почав діяти 2 жовтня 1983 року докладно про запобігання забрудненню нафтою та нафтомісткими водами. У Додатку I до Marpol детально описані вимоги до скидів для запобігання забрудненню нафтою та нафтовими матеріалами.

https://en.wikipedia.org › wiki › Marpol_Annex_I

/Реєстр. 12, судна валовою місткістю 400 і більше мають бути обладнані танком або танками достатньої місткості. 26 листопада 2023 р.

У Додатку I зазначено, що будь-який скид нафтових сумішей у море з суден водотоннажністю 400 гт і більше заборонений, за винятком таких випадків: Корабель прямує «на шляху». Вміст нафти в нерозведених стоках не перевищує 15 частин на мільйон.

Засіб ємності для нафтошламів резервуар, який містить залишки нафти (мул), з якого шлам можна утилізувати безпосередньо через стандартний зливний патрубок або будь-який інший затверджений спосіб утилізації.

2- Форма та розмір резервуару Для зброджування осаду найчастіше використовуються круглі резервуари, які повинні мати діаметром менше 6 м і не більше 55 м. 3- Глибина води. Глибина води на стороні метантенка повинна бути від 4,5 до 6,0 метрів, але не більше 9 метрів.

Поточні норми Норми Закону про чисту воду обмежують кількість скидів у море з OWS у водах США. Поточні обмеження є < 15 мг/л нафти для викидів у межах 12 морських миль від берега або 100 мг/л за межами цієї межі.

МАРПОЛ 73/78 складається з шести окремих додатків, кожен з яких містить правила, що охоплюють різні джерела забруднення навколишнього середовища з суден. Додатки I і II є обов’язковими для всіх держав, які підписали MARPOL, а Додатки III, IV, V і VI є необов’язковими. Наразі США є підписантами Додатків I, II, III, V та VI.