Які полімери використовуються в електропрядінні?

Природні біополімери, такі як ДНК, фіброїн шовку, фібриногени, декстран, хітин, хітозан, альгінат, колаген і желатин, також були електроспрядені в нановолокна з їхніх розчинів. Електропровідні полімери, такі як поліанілін (PANi) і поліпірол (PPy), були безпосередньо сформовані в нановолокна. 27 березня 2019 р.

Хоча переважно електропрядені матеріали полімерні, керамічні, металеві та інші біоактивні частинки також можуть бути введені в волокна і згодом бути частиною кінцевих нанокомпозитів.

Колаген є ще одним природним полімером, який частіше отримують електропрядінням, ніж фібриноген. Він є основним структурним білком позаклітинного матриксу і становить приблизно чверть усіх білків в організмі людини [8]. Колаген складається з трьох волокон, скручених у потрійну спіраль.

У порівнянні з тонкими підкладками зі скла та металевої фольги, полімерні підкладки, такі як полі(етиленнафталат) (PEN), полі(етилентерефталат) (PET), полінорбонен (PNB), полі(циклічний олефін) (PCO) , поліімід (PI), поліефірсульфон (PES), поліаріалат (PAR) і полікарбонат (PC), можуть служити привабливими …

Основне налаштування цієї техніки передбачає розчин, що міститься в резервуарі — як правило, шприці — з тупою голкою (принаймні для голчастого електропрядіння), насос, джерело живлення високої напруги та колектор.

Провідні полімери, такі як поліанілін (PANi) і поліпірол (PPy) були безпосередньо електросформовані в нановолокна. Інші типи функціональних полімерів, такі як полі(вініліденфторид) (PVDF), також були електроспрядені в нановолокна для п’єзоелектричних та/або піроелектричних застосувань.