Які проблеми можуть бути у людини з черепно-мозковою травмою?

Найбільш виснажливими часто є невидимі наслідки. Приховані наслідки може бути втомою, проблемами з пам’яттю, відсутністю огляду, труднощами з мовним висловлюванням, проблеми з концентрацією, орієнтацією та плануванням, а також змінами особистості. З останнім часто важко впоратися найближчим людям.

Травма головного мозку може викликати фізичні, емоційні, поведінкові та когнітивні труднощі. Деякі наслідки черепно-мозкової травми стають помітними лише через деякий час. Відразу після черепно-мозкової травми ви як родичі та потерпілі часто будете зосереджені на фізичних вадах та їх реабілітації.

Ви можете відчути зміни у вигляді, наприклад: депресія, безініціативність, смуток, агресивність і гнів, дратівливість, примхливість, емоційна байдужість, симптоми тривоги і плаксивість. Травма головного мозку також може спричинити зміни особистості.

Так і ні. Коли ви отримуєте черепно-мозкову травму, пошкодження не зникає, але це не означає, що ви не можете відновитися та повернутися до нормального життя. Ми розрізняємо пошкодження та функції, на які воно впливає. Можливо, ви втратили здатність ходити, можливо, у вас параліч однієї з рук.

Найпоширенішими причинами пошкодження мозку є тромби та крововилив у мозок або удари по голові, наприклад, у зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою, насильством або в разі падіння. У формі "Чи може це бути черепно-мозкова травма?" ви можете отримати огляд низки інцидентів, які можуть викликати підозру на пошкодження мозку.

У деяких випадках ураження головного мозку перебіг легкий, процес загоєння швидкий і повний. Але частіше ви спостерігаєте більш тривалий перебіг із швидким спонтанним відновленням у перший час після травми, після чого відновлення, здається, залишає людину стабільною на нижчому рівні, ніж до травми.