Які традиції собак у Китаї?

У стародавньому Китаї, собака завжди розглядалася в утилітарних цілях як працівник, а не як компаньйон. Незважаючи на це, собак високо вважали не лише за їх практичне використання, але й як лімінальні істоти, які подолали проміжок між царством живих і мертвих, смертним і невидимим світом.31 січня 2019 р.

Собака – одинадцятий знак китайського зодіаку. Згідно з легендою, він міг легко випередити інших тварин, які його били, але запізнився, тому що перестав гратися! Люди, народжені під знаком зодіаку Собака, не тільки відданий, але чесний, популярний і впертий теж.

Політика обмежує кожну сім’ю лише однією собакою як у Пекіні, так і в Шанхаї. Він також встановлює юридичне обмеження для зростання собак у 35 см (14 дюймів) у Пекіні, але не в Шанхаї. Забороняється залишати собак, і власники не можуть брати своїх собак у громадські місця, такі як ринки, парки та визначні пам’ятки.

У китайській міфології, собака відповідає за сонячне затемнення. Легенда свідчить, що Тіангоу (Небесний Пес) з'їв місяць, але його схопили і змусили виплюнути місяць назад. Чжан Сянь, бог народження і захисник дітей чоловічої статі, є ворогом Тяньгоу.

Зростання сучасного середнього класу в Китаї та зміна ставлення до інтелекту та добробуту тварин призвели до різкого зростання кількості власників собак як домашніх тварин.

У Китаї та В'єтнамі собаки зазвичай забили до смерті металевою трубою, а потім з порізу в горлі або паху вилили кров, але їх також можна повісити або, рідше, кинути притомними у великі бочки з киплячою водою.